ЧИКАГО (CBS) — Семейство и приятели на Тейлър Кейси, жената от

...
ЧИКАГО (CBS) — Семейство и приятели на Тейлър Кейси, жената от
Коментари Харесай

Семейството на Тейлър Кейси, жена от Чикаго, изчезнала на Бахамските острови, призовава за помощ от ФБР на 42-ия й рожден ден

ЧИКАГО (CBS) — Семейство и другари на Тейлър Кейси, дамата от Чикаго, изчезнала на Бахамските острови повече от три седмици, молят за помощ от ФБР в четвъртък, на нейния 42-ри рожден ден. 

Семейството на Кейси изиска от ФБР да поеме издирването, заявявайки, че „ не са удовлетворени от метода, по който това следствие е водено до момента “. Семейството беше хазаин на медийна конференция, последвана от празненство за рожден ден в културния център на Саут Шор.

Майката на Кейси прочете прочувствено писмо, което тя написа на щерка си. Тя сподели, че „ болката, която изпитах преди 42 години, раждайки те, не може да се съпостави с болката, която изпитвам през днешния ден, когато те изпускаш от живота ни “. 

Намерете Тейлър Кейси, цитирайки камерата за човешки права...

Прочетете целия текст »
Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР